-32%

DC-DC понижуючий перетворювач напруги 36-72В у 12В, 10A
1 073 ₴
730 ₴
- В наявності 13 од.
- Код: 15032500
+380 (67) 909-44-72
Viber, Telegram- +380 (95) 460-92-50
- +380 (93) 870-84-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DC-DC понижуючий перетворювач напруги 72В у 12В, 10A
Модуль призначений для зниження напруги джерела. Працює в широкому діапазоні вхідної напруги. Вихідна напруга фіксоване на 12В
Параметри:
- вхід напруга: 36-72 В
- вихідна напруга: 12 В
- вихідний струм: 10A
- макс. робоча потужність: 100 Вт (рекомендована)
- захист від короткого замикання: є
- захист від перевантажень по струму: є
- захист від перенапруги: є
- розмір: 9 x 5 x 3.2 см
Підключення:
чорний - загальний (маса, земля, мінус)
червоний - вхід живлення (плюс) 24/36/48/60/72В
жовтий - вихід 12 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Ширина | 50 мм |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 72 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 36 В |
| Номінальна потужність | 100 кВт |
| Тип стабілізатора | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴







