-50%

Знижувальний високотоковий перетворювач струму та напруги з індикатором 80 В, 25 А
2 914 ₴
1 457 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 15032030
+380 (67) 909-44-72
Viber, Telegram- +380 (95) 460-92-50
- +380 (93) 870-84-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знижувальний високотоковий перетворювач струму та напруги з індикатором 80 В, 25 А
Потужний знижувальний DC-DC-перетворювач з активним охолодженням. Призначений для ефективного перетворення напруги з високим ККД і стабільною роботою за великих струмів. Підходить для живлення електроніки, заряджання акумуляторів, автомобільних систем і DIY-проєктів.
Особливості:
- Висока продуктивність, плавне регулювання вихідної напруги та струму;
- З цифровим дисплеєм, можна зобразити вихідні струм і напруга, що дуже зручно у використанні
- Простий під'єднання
- Вхідна напруга до 80 В
- Дуже висока ефективність, до 93%.
Параметры:
- Вхідна напруга: 12-80 В постійного струму (не можна використовувати для акумулятора 72 В)
- Вихідна напруга: 2,5 В-50 В регульоване (тільки знижувальне) (максимальна вихідна напруга = вхідна напруга * 0,8)
- Вихідний струм: 20 А (МАКС.), перевантаження струмом 25 А
- Максимальна потужність: 600 В
- Ефективність перетворення: ≥ 93%
- Захисти: захист від перевантаження струмом, антиреверс.
- Розміри: 125 мм*70 мм*32 мм
- Робоча температура: -40-85°С
- Провід: у разі високої потужності дроти мають бути максимально товстими.
Опис інтерфейсу:
- IN+: вхід позитивний
- IN-: вхід негативний
- ВИХОД +: вихід позитивний
- OUT-: вихідний негативний
- B-синє світло: постійна напруга без струму
- G-Зелений: поточне світло
- C-R-червоний: індикатор режиму постійного струму
- IADJ: регулювання струму, велике за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки
- VADJ: регулювання напруги, велика за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Тип | Джерело живлення |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Потужність | 300Вт |
| Основні | |
| ККД, не менше | 95 % |
| Мінімальна вхідна напруга | 6 В |
| Максимальна вхідна напруга | 40 В |
| Тип стабілізатора | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457 ₴








