-52%

Понижуючий стабілізатор струму і напруги 300Вт 20A
965 ₴
463 ₴
- В наявності 56 од.
- Код: 15032000
+380 (67) 909-44-72
Viber, Telegram- +380 (95) 460-92-50
- +380 (93) 870-84-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знижувальний стабілізатор струму та напруги 300 Вт 20A
Понижувальний DC/DC регулятор напруги та струму зі вхідною напругою від 6 В до 40 В. Дає змогу отримати на виході регульовану напругу від 1.2 В до 36 В. Регулювання відбувається за допомогою потенціометрів, встановлених на платі. Вихідний струм може досягати 20 А. Модуль обладнаний захистом за струмом, захистомЙ від перегрівання, захистЙ від короткого замикання.
Параметры:
- вхідна напруга: 6-40 В DC
- вихідна напруга: DC 1.2 - 36 В
- максимальний вихідний струм: 20 А
- максимальна потужність: до 300 Вт
- ефективність перетворення: 95% (24В до 12В, 20А)
- вихід пульсації: ≤ 50 мВ
- захист за струмом: є
- захист від перегрівання: є
- захист від короткого замикання: є
- метод під'єднання: термінал
- розміри: 60 x 53 x 27 мм
Під'єднання:
VO+ позитивний вихід
VO- негативний вихід
+IN позитивний вхід
-IN негативний вхід
CV регулювання вихідної напруги
CC регулювання вихідного струму
EN низький рівень напруги вимикає вихід
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна вхідна напруга | 6 В |
| Максимальна вхідна напруга | 40 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Тип стабілізатора | Імпульсний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 300Вт |
| Наявність | в наявності |
| Стан | Нове |
| Тип | Модуль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴






