-67%

Понижуючий стабілізатор напруги
123 ₴
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності 80 од.
- Код: 15030100
+380 (67) 909-44-72
Viber, Telegram- +380 (95) 460-92-50
- +380 (93) 870-84-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулируемый понижающий преобразователь напряжения
Универсальный регулируемый импульсный DC–DC преобразователь постоянного напряжения (DC-DC конвертер) позволяет понижать напряжение питания. Отличное решение, когда нужно из любого напряжения получить более низкое напряжение.
Параметры:
- входное напряжение: 4,5 - 28В
- выходное напряжение: 0.8 - 20В
- выходной ток: 3А (максимальный)
- эффективность, КПД: до 96%
- частота перетворення: 1 МГц
- робоча температура: -45/+85 градусів
- розміри: 22 х 17 х 4мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| ККД, не менше | 96 % |
| Максимальна вхідна напруга | 28 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 4.5 В |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Тип робочої величини | Напруга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴





