-50%

Понижуючий стабілізатор напруги, 50В
234 ₴
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15030400
+380 (67) 909-44-72
Viber, Telegram- +380 (95) 460-92-50
- +380 (93) 870-84-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулируемый понижающий преобразователь напряжения на 50В
Универсальный регулируемый импульсный DC–DC преобразователь постоянного напряжения (DC-DC конвертер) позволяет понижать напряжение питания. Отличное решение, когда нужно из любого напряжения получить более низкое напряжение.
Параметры:
- вхідна напруга: 4.5 - 50В
- вихідна напруга: 3 - 35В
- вихідний струм: 3А (максимальний, потрібне додаткове охолодження)
- потужність: 15Вт
- ефективність: до 92%
- пульсації: 0.5%
- статичний споживання: 6мА
- частота перетворення: 65 кГц
- робоча температура: -45/+85 градусів
- захист: обмеження струму, захист від перегріву
- розміри: 42 х 20 х 13мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 30 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна вхідна напруга | 60 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 5 В |
| Наявність | в наявності |
| Номінальна потужність | 90 кВт |
| Технічний стан | справне |
| Тип стабілізатора | Імпульсний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴




